Minticity Kids : Tresor nedir?

Tresor kelimesinin sözlük anlamı “Hazine” olup, Minticity Kids içerisinde kazanılan yıldızların biriktirildiği kişisel hazinemizi nitelemektedir. Minticity Kids içerisindeki oyun ve uygulamalardan kazandığımız “Hazinemizi” görüntülemek için öncelikle, Minticity Kids anasayfasının sağ üstünde bulunan Ayarlar ikonuna (dişli çark şeklindeki) tıklanmalı ve açılan menüden “Mein Profil” butonuna basılmalıdır:

Bu işlem sonrasında üye kullanıcı profili (Mein Profil” paneline giriş yapılmış olacaktır. Panelin görünümü şu şekildedir:

Görüleceği üzere profil sayfasındaki bölümlerden birisi de “Tresor” olup, ilgili görsele tıklanarak hazine odasına giriş yapılabilir:

Burada mevcut yıldız sayınızı ve yıldızlarınızı görüntüleyebilir ve yıldızlarınızı seçtiğiniz uygulamalarda seviye atlama amacıyla kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken uygulamanın ikonunu seçmek ve + tuşları ile hazinenizden bu uygulamaya yıldız transfer etmek.

Minticity Kids’i çok kullanın, çok yıldız kazanın, çok seviye atlayın ve birbirinden eğlenceli özellikleri ilk siz keşfedin!

14 Mayıs 2021
Was this article helpful?

Bir yanıt yazın