Minticity Kids

Weiter butonu çalışmıyor ne yapmalıyım?

Eğer “Weiter” butonu çalışmıyor ise, tarayıcının güncel versiyonlarını kullandığından emin ol (Chrome, Firefox) ve internet bağlantını kontrol et. Eğer “Ebeveyn kontrolü” olan bir bilgisayar kullanıyor isen (Macbook vb.) bağlantı problemi…

Arkadaşlarım ile yazışabiliyor muyum?

Minticity üzerinde arkadaşlarınız ile yazışma özelliği bulunmamaktadır.

Yükleniyor işareti sürekli dönüyor, ne yapmalıyım?

İnternet bağlantı hızına göre sayfanın yüklenmesi uzun sürebilir. Süre çok uzar ise sayfayı yenileyip tekrar deneyebilirsin.

Minticity’yi kullanırken ekranım dondu, ne yapmalıyım?

Bu problem bir çok sebepten olabilir. Sayfayı yenileyip tekrar deneyebilirsin. Problemin çok fazla yaşanması durumunda Minticity Destek hattını arayarak yardım alabilirsin.

Minticity’yi en etkin biçimde hangi browser’da kullanabilirim?

Minticity her cihazda ve her Browser’da görüntülenebilecek ve kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bununa birlikte, sürekli yenilenen yapısı nedeniyle, güncel olmayan Browser’larda zaman zaman problemlerle karşılaşılabilmektedir. Minticity kullanımınızdan en yüksek verimi alabilmeniz adına Browser olarak Google…

Minticity’yi hangi cihazlarda kullanabilirim?

Minticity her cihazda ve her Browser’da görüntülenebilecek ve kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bununa birlikte, sürekli yenilenen yapısı nedeniyle, en etkili biçimde kullanabilmeniz için bilgisayar üzerinden girmenizi tavsiye ederiz.

Sahip olduğum Yıldız adedini nereden görebilirim?

Minticity Kids hesabınız ile oturum açtıktan sonra, ekranın sağ üst kısmında yer alan “Ayarlar” simgesine tıklayarak “Mein Profil” seçeneğini tıklayınız. Açılan sayfada “Tresor” butonuna basarak sahip olduğunuz Yıldız adedini görebilirsiniz.

Nasıl yıldız kazanabilirim?

Minticity üzerinden Yıldız kazanmak için, oyunlar oynayabilir, alıştırma sayfalarını yapabilirsiniz!

Yıldızlar ne için?

Oyunlar oynayarak ve alıştırmalar yaparak topladığınız Yıldızlar ile Avatar’ınızın seviyesini yükseltebilir, yeni alıştırmalar açabilir veya Avatar’ınız için yeni kostümler edinebilirsiniz!  

  • 1
  • 2